Haber

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin: Başarı zincirimize yenilerini ekleyeceğiz

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin, Denizli’nin ve Türkiye’nin AK Parti iktidarıyla akıl almaz hizmetlere ve yatırımlara imza attığını hatırlatarak, “21 yıldır devam eden bu başarı zincirine 14 Mayıs itibarıyla yeni halkalar ekleyeceğiz. Türk Yüzyılını yeniden milletimizle omuz omuza inşa edeceğiz, inşa edeceğiz” dedi.

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden Milletvekili Şahin Tin, ilçe ziyaretlerinin yanı sıra şirket ziyaretlerini de Denizli merkezde sürdürüyor.

İlgili Makaleler

Çardak ilçesini ziyaret eden Milletvekili Şahin Tin, önce AK Parti Çardak İlçe Teşkilatı’nda partililerle görüşmeye geldi. İlçe Başkanı Nazif Korkmaz’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Milletvekili Şahin Tin, Denizli’nin ve Türkiye’nin AK Parti iktidarı ile akıl almaz hizmetlere ve yatırımlara imza attığını ve buna herkesin şahit olduğunu hatırlattı.

“AK Parti ile Türkiye eğitim alanında da bir ilke imza attı”

Üçardak ilçe merkezinde esnafı ziyaret eden AK Parti Denizli Milletvekili ve Milletvekili adayı Şahin Tin, Gemiş Mahallesi’nde de hemşehrileriyle bir araya geldi.

Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin geleceğinin eğitimde olduğunu bildiklerini ve bu konuda birçok reform ve yenilik gerçekleştirdiklerini, yeni dönemde Türkiye’nin öncelikli hedeflerinin eğitim alanında yatırımlar olacağını ifade ederek, ” eğitim bütçemizi 651 milyar liraya çıkardık 2002’de 500 bine yakın öğretmenimiz vardı öğretmen vardı şimdi 1 milyon 200 bin oldu bizim zamanımızda atanan öğretmen sayısı 800 bine ulaştı son 10’da 12 bin 98 engelli öğretmeni öğrencileriyle buluşturduk. Son olarak 45 binden fazla öğretmen atadık. 21 yılda sayısız okul inşa ederek ihtiyaç duyulan eğitimi sağladık” Ders kitaplarının öğrencilerimize ücretsiz olarak ulaştırılması konusunu velilerimiz için kabus olmaktan çıkardık. AK Parti ile Türkiye eğitim alanında da devrim yaptı.”

“Başarı zincirimize yenilerini ekleyeceğiz”

AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Türkiye’nin bu başarılarının devam edeceğini belirterek, 14 Mayıs’tan itibaren yeni bir dönemin başlayacağına işaret etti. 14 Mayıs seçimleri ile istikrarın devam edeceğini belirten Şahin Tin, “21 yıldır devam eden bu başarı zincirine 14 Mayıs itibarıyla yeni halkalar ekleyeceğiz. Türk Yüzyılını omuz omuza inşa edeceğiz. yine milletimiz.” – DENİZLİ

taskopruhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu