Haber

Bakan Dönmez: Hayal bile edilemeyecek birçok projeyi hayata geçirdik

Sedat CEYLAN / BİLECİK (İGFA) –AK Parti Eskişehir Milletvekilliği için kendisinin de adayı olduğunu söyleyen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, AK Parti Milletvekili adayları Halil Eldemir ve Hüsnü Ersoy’dan destek istedi.

Bakan Dönmez, “Bilecik’in tarihi geçmişi birlikte yazıldı.

İlgili Makaleler

Bakan Dönmez, AK Parti Hükümeti’nin kuruluşundan bu yana “önce insan” diyerek yola çıktıklarını belirterek, “80 yılda gerçekleştirilemeyen, hatta hayal bile edilemeyecek birçok projeyi eğitimden iktidara, hayata geçirdik. ulaşım, sanayiden tarıma.İnşallah alt yapısı büyük ölçüde Türk Yüzyılına tamamlanmış bir ülke inşa edeceğiz.Şimdi birileri Van’a gidiyor, Diyarbakır’a gidiyor Tabii ki gitmeli ama ben orada başka işaretler gördüm, siz. muhtemelen televizyonda görmüşlerdir buraya gelip birbirleriyle konuşuyorlar burada ne konuşuyorsak orada bire bir konuşuyoruz çünkü biz bu ülkenin 81 ilini kendi vatanımız olarak gördüğümüz için izin vermeyeceğiz. fitne fitne fesat üç beş oy için bu ülkeyi bölenlerin bu ülkeye darbe yapanların yanında olmayacağız birileri pankart açmış sana sözler söylüyor ama biliyorsun vaadler çok tarihimizde yerine getirilmeyenler. Söz uçar, iz kalır. Çalışmalar burada Bilecik’te” dedi.

“AK Parti iktidara gelmeden önce Bilecik’te doğal gaz yoktu, 2007’de Bilecik merkeze getirdik” diyen Bakan Dönmez, “Bakın sadece Bilecik merkezde değil bütün ilçelerimizde var. , bizim insanımız artık odun kömür yakmıyor Modern konfor yakıtı olan doğalgazı kullanıyorlar Bu doğalgazı kim getirdi onlara sorun Bizden önce akılları neredeydi 1986 yılında bu ülkeye doğalgaz neden geldi neden 20 yıl Beklenti, çünkü o dönemde Recep Tayyip Erdoğan yoktu, o bekleniyordu” dedi.

Enerji ve Konvansiyonel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in Bilecik’te düzenlediği programa AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım, AK Parti Milletvekili Selim Yağcı, milletvekili adayları Halil Eldemir, Hüsnü Ersoy, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin ve partililer katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu