Yaşam

BBC Earth, Evlere Muhteşem Denizaltı ve Kara Manzaraları Getiriyor

BBC Earth, Aralık ayında izleyicileri hem su altında hem de Dünya üzerinde benzersiz yolculuklara çıkarıyor. Yeni belgesel dizisi “Challenge: Sharks” okyanuslardaki köpekbalıklarını ve geleceklerini incelerken, “Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları” da yeryüzündeki mükemmel manzaraları gözler önüne seriyor.

Okyanuslardaki köpekbalıklarının kaderi giderek belirsizleşiyor. On hevesli genç, bunu nasıl önleyebileceklerini keşfetmek için Bahamalar’ın Bimini adasına gider. Bu gezide istekli gençler de geleceğin köpekbalığı savunucuları olmak için çevre projelerine katılıyor. Resif, dadı ve boğa köpek balıklarıyla heyecan dolu yarışmalar düzenleyen öncü gençler, en büyük ödülü elde etmek istiyor. Ödül, hayranlık uyandıran büyük çekiç kafalı köpekbalığıyla karşı karşıya geliyor. Gençlerin köpekbalığı şampiyonu olma sorunu var. Öncelikle açık deniz dalışı yapmaları gerekiyor. Ağır dezavantajları ve ilk sezonuyla “Deadly Mission Shark”, 2 Aralık Cumartesi günü saat 20:00’de BBC Earth’te başlıyor.

 

Tren yolculuğu hiç bu kadar keyifli olmamıştı

Dünyanın dört bir yanından büyüleyici görüntülerle izleyiciye görsel bir şölen sunan “Dünyanın En Güzel Tren Yolculukları”nın beşinci sezonu, BAFTA ödüllü oyuncu Bill Nighy’nin sunumuyla ekranlara geri dönüyor. Avustralya’nın en eski buharlı demiryollarından birinde başlayan macera, lüks tarihi trenlerin en büyüğü olan Northern Belle’de İngiltere ve Galler’in bir ucundan diğer ucuna demiryolu yolculuğuyla devam ediyor. Süper buharlı tren Tornado’ya binip, 13 lüks klasik vagonla birlikte keyif dolu bir yolculuğa çıkacağınız “Dünyanın En Manzaralı Demiryolu Yolculukları” 7 Aralık Perşembe günü saat 00:00’da BBC Earth’te olacak. mevsim.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

basyaylahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu