Yaşam

CZN Burak, babasının iddialarına artık gülmediği videoları paylaşıyor

CZN Burak olarak bilinen Burak Özdemir, geçtiğimiz günlerde isim haklarını satarak dolandırıldığı iddiasıyla babası hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Oğlunun şikayeti hakkında konuşan babanın “Deprem bölgesinde yapılan yardımları hep reklam olsun diye yaptı, canı gönülden yapmadı” sözleriyle fenomen gecikmedi. Gülmediği yerde fotoğraf çeken CZN Burak, sarsıntı bölgesine yardımını paylaştı.

O ARTIK GÜLÜMSEMEZ

Babasıyla yolları ayrılan CZN Burak, İstanbul’da yeni bir restoran açmak için hazırlıklara başladı. Oğlunun şikayeti üzerine konuşan baba, “Deprem bölgesindeki yardımları hep reklam olsun diye yaptı, gönülden de yapmadı. Annesine ilgi duydu, babasına düşmanlık etti” dedi. Gülümseyerek çektiği görüntülerle tanınan CZN Burak, babasının sözlerinin ardından üzüldüğü görüntüleri yayınladı. Ünlü isim, 49 milyon takipçisi olan Instagram hesabında deprem bölgesine yaptığı yardımları ve afetzedelerden gelen mesajları paylaşmayı ihmal etmedi.

CZN BURAK İLE BABASI ARASINDA NELER YAŞANDI?

CZN Burak’ın babasıyla ilişkisinin deprem bölgesine yardım etmeye çalışınca koptuğu iddia edildi. Fenomen, yaşananların ardından isim haklarının babası tarafından satıldığını öğrenince dolandırıldığından şikayetçi oldu. Oğlunun şikayeti üzerine konuşan baba, “Dolandırıcılıkla alakası yok… Deprem bölgesindeki yardımları hep reklam olsun diye yaptı, gönülden de yapmadı. Annesinin genlerini alıp babaya düşman ediyor. Sosyal medyasını da sağladım, 2 yıl öncesine kadar Burak diye bir şey yoktu.”

selendi-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu