Haber

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Antalya’da

ANTALYA’nın Kemer ilçesinde 15 Temmuz Derneği’nce bu yıl 6’ncısı düzenlenen Şehit Aileleri Buluşmasına, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş’da katılarak dua etti.

Kemer İlçesi Tekirova Mahallesinde bulunan bir otelde 15 Temmuz Derneği tarafından düzenlenen 6’ncı Geleneksel Şehit Aileleri buluşmasının ikinci gününe Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş katıldı. Kur’an-ı Kerim tilavetinin akabinde Diyanet İşleri Lideri Erbaş, şehitler için okutulan hatimlerin duasını yaptı.

Erbaş, duasında İstanbul’da yaşanan bombalı terör taarruzunda hayatını kaybeden vatandaşlar için, “Dün hain bir saldırıda canlarını feda eden 6 kardeşimizin de ruhlarını şad eyle yarabbi. Onların da kabirlerini cennet eyle yarabbi. Yaralanmış olan kardeşlerimiz var, onlara acil şifalar nasip eyle yarabbi. En kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını ihsan eyle yarabbi” dedi.

Programa Eski Etraf ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, Antalya Vali Yardımcısı Güher Sinem Büyüknalçacı, Kemer İlçe Jandarma Kumandan Vekili Teğmen Mustafa Koçak, 15 Temmuz Derneği idare konseyi üyesi ve şehit İlhan Varank’ın ablası Ayşe VarankArslantürk ile 15 Temmuz Derneği Lideri İsmail Hakkı Turunç da katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu