Haber

Feyza Altun, Dilan Polat’ın veda paylaşımının gözaltı kararına yol açan hamle olduğunu iddia etti

Polat ailesine yönelik soruşturmayı başından beri takip eden Feyza Altun, Dilan ve Engin Polat çiftiyle ilgili yeni bir iddia ortaya attı. Altun’un paylaşımı insanların kafasında soru işareti bıraktı.

Bildiğiniz gibi uzun süredir lüks paylaşımlarıyla gündemde olan ve zamanla dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Dilan ve Engin Polat’ın gösterişli hayatı kısa sürede alt üst oldu.

Kara para akladıkları gerekçesiyle haklarında soruşturma başlatılan çift, geçtiğimiz günlerde şirketlerinde yürütülen soruşturmalar sonucu gözaltına alınmıştı.

Çift, aile üyeleri Sıla Doğu ve Kürşat Polat’la birlikte sabahın ilk ışıklarında düzenlenen operasyonla gözaltına alındıktan sonra ortalık sakinleşmedi.

Hatırlarsanız Dilan ve Engin Polat uykularından uyandırılıp gözaltına alınmadan birkaç saat önce Dilan Polat, Instagram hesabında ağlayarak oğluna sarıldığı bir hikaye paylaşmıştı.

Paylaşımı için seçtiği ‘Vedalar Sadece Güzel Kalpleri Acıtır’ şarkısı da anlamlı bir detay gibi göründü.

Geçtiğimiz dakikalarda Dilan ve Engin Polat hakkında açılan soruşturmayı başından beri tüm detaylarıyla takip eden avukat Feyza Altun, Dilan Polat’ın “veda” paylaşımına ilişkin yeni bir iddia ortaya attı.

Gözaltına alma ve ameliyat etme kararının sadece memleketindeki adresten kaynaklanmadığını iddia eden Feyza Altun, Dilan Polat’ın paylaştığı “veda” hikayesinin ailenin kaçmayı planladığını gösteren işaretlerin son noktası olduğunu düşündüğünü söyledi.

‘Dilan yine bir hikaye anlattı ve kendisine şafak operasyonu düzenledi. “Instagram’da hikaye paylaşmayı bırakacağım arkadaşlar” dedi.

?

haber-mut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu