Yaşam

Güzel Ailemde Bu Hafta Neler Olacak?

Benim Güzel Ailem’de bu hafta neler olacak:

Damla ve Sina nihayet hedeflerine ulaşmanın mutluluğunu yaşarken Canan ve Fidan düğünde harcanan altınları ve parayı saymaya başlar. Adnan’ın aklı evdeki paradadır.

Yeni evliler hayalleri olan Budva’ya doğru yola çıkarlar. Ancak Canan’ın balayı planı pek iyi gitmez. Ancak asıl sorun eve gittiklerinde ortaya çıkar. Belediye evi mühürledi. Rasim ve tüm aile büyük bir şok yaşayıp işin aslını araştırırken Adnan gizlice altın ve para dolu bohçayı alıp arabanın bagajına koyar.

Diğer planı ise evde kalan parayı kimsenin tanımadığı herkesten almaktır. Rasim hafta sonu eve giremeyeceklerini söyleyince başta Canan olmak üzere tüm aile nerede kalacaklarının planlarını yapmaya başlar. Herkesin ortak kararı Sina’nın evinde kalmak…

Ferdi ise rol aldığı dizinin yapımcısından ailesi için istediği kıyafetlerin gelmesiyle sevinir. Ancak kutular açıldığında ortaya çıkan kıyafetler hayret vericidir.

Evde kim nerede uyuyacak diye panik yaşanırken birden akıllara şu soru geliyor: Düğünde harcanan altın ve paraların bulunduğu bahçe nerede? Rasim ve tüm aile büyük bir panik içinde bohçayı arar ama kimse bulamaz… Adnan paniği uzaktan keyifle izler…

Yeni evli çiftin balayı hayali Damla’nın uçma korkusu arasında sıkışıp kalınca Damla ve Sina eve dönmeye karar verir. Gece herkes uyurken evlerine girdiğinde ortalık karışır.

Ferdi’nin diziden kovulmasına sinirlenen Gökçe, sette Ferdi’ye saldırır.

Evdeki parayı düşünen Adnan rahat uyumak için elinden geleni yapar, evin mührünü söküp içeri girer. Sabah panik içinde evden çıktığında fotoğraf makinesini alır ama para dolu çantayı unutur.

Para sıkıntısı çeken Adnan tekrar eve girer. Rasim içerideyken resmi minibüs kapıya yanaşıyor. Rasim yine Adnan’a bağırıyor: “Yaktın bizi Adnan!”

YouTube resim oynatıcısı” width=”560″>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu