Haber

Hastalığını ve Ayrılık Acısını Birlikte Yaşayan Bella Hadid Yeni Tarzıyla Sahada: Şimdi Onlar Düşünsün!

Moda dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri olan Bella Hadid, son dönemde gündemden uzak bir hayata büründü. Hem ayrılık acısı yaşadığını hem de sağlık sorunlarıyla boğuştuğunu sonradan öğrendiğimiz Bella Hadid, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta ‘buraya gelmedik, geldik’ dedi.

Bakalım!??

Bu döneme damgasını vuran modeller arasında podyumların aranan yüzü Bella Hadid’in başı çektiğini söyleyebiliriz.

Bildiğiniz gibi Hadid ailesinin en tanınan üyelerinden biri olan Bella Hadid hem moda dünyasında hem de sosyal medyada adından söz ettiriyor. Attığı her adımın, yaşadığı her olayın magazin dünyasında bir yeri vardır.

Bu yıla damgasını vuran ünlü isim son zamanlarda sosyal medya hesabından herhangi bir paylaşım yapmamasıyla dikkatleri üzerine çekmişti.

Sosyal medya hesabında oldukça aktif olan ve paylaşımlarını sık sık gördüğümüz Bella Hadid, uzun süredir paylaşım yapmıyor. Sadece marka işbirliklerini görebileceğimiz profilde yeni bir paylaşım bekliyorduk.

Bella Hadid’in ortalıkta görünmemesinin nedeni ise hem aşkının bitmesi hem de sağlık sorunları olması olarak gösterildi.

2020 yılında Lyme hastalığı teşhisi konulan Hadid, üç yıldır bu hastalıkla mücadele ediyor. Zaman zaman uykusuzluk ve yemek yeme sorunu gibi sorunların da eşlik ettiği bu hastalık, ünlü modelin günlük hayatını da etkiliyor.

Dili tutulamayan Hadid’in hastalığının yanı sıra ayrılık acısı da çektiği ortaya çıktı.

Bella Hadid, 2 yıldır birlikte olduğu Marc Kalman ile yollarını ayırdı. Bunun sebebini henüz tam olarak bilmesek de hastalığın etkisi oldukça heyecan yarattı.

Merak konusu olan Bella Hadid, uzun bir aradan sonra kendi markası Kin’in paylaşımıyla sosyal medyaya geri döndü.

Hadid, kurucusu olduğu Kin Euphorics’in tanıtımı için bir gönderi paylaştı. Paylaşımda dikkat çeken şey ise Bella’nın saç modeli oldu.

??

Alkol bağımlılığıyla gündeme gelen Bella Hadid, 10 aydır alkolden uzak kaldığını ve yaptığı paylaşımla kendisini çok daha iyi hissettiğini belirtti.

“10 aydır içki içmiyorum. “Alkolsüz bir hayatı tercih eden herkesle gurur duyuyorum” diyen Hadid, sosyal medyada kısa sürede beğeni topladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu