Haber

İngiltere’nin Nottingham kentinde 3 ceset bulundu, 1’i cinayet şüphesiyle tutuklandı

İngiltere’nin Nottingham kentinde 3 ceset bulunmasıyla ilgili olarak 31 yaşındaki bir adam cinayet şüphesiyle gözaltına alındı.

Nottinghamshire Polisi tarafından yapılan açıklamada, yerel saatle 04:00’ten sonra İlkeston yolunda 2 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Açıklamada, bir kamyonetin 3 kişiyi ezmeye çalıştığı başka bir olayın da polise ihbar edildiği ve bu 3 kişinin hastanede tedavi altına alındığı kaydedildi.

Son olarak yapılan açıklamada üçüncü bir kişinin de Magdala yolunda hayatını kaybettiği, 31 yaşındaki bir kişinin ise cinayet şüphesiyle gözaltına alındığı belirtildi.

Olayın ardından bölge güvenlik şeridine alınırken, otobüs ve tren seferleri durduruldu.

Nottingham’daki olayın bir görgü tanığı, Ilkeston yolunda genç bir adam ve genç bir kadının bıçaklandığını gördüğünü söyledi.

Polis, olayların bağlantılı olduğuna inanıyor

Nottinghamshire Polis Şefi Kate Meynell yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Bu, 3 kişinin hayatına mal olan korkunç ve trajik bir olay. Bu üç olayın birbiriyle bağlantılı olduğuna ve şu anda bir kişinin gözaltında olduğuna inanıyoruz. Soruşturma henüz başlangıç ​​aşamasında ve bir dedektif ekibi tam olarak ne olduğunu belirlemek için çalışıyor. olmuş.”

Ölenlerden ikisinin öğrenci olduğu doğrulandı

Nottingham Üniversitesi Twitter hesabından yapılan açıklamada, kent merkezinde meydana gelen büyük çaplı olayda iki öğrencinin hayatını kaybettiği doğrulandı.

Açıklamada, “Bu haber karşısında şok olduk ve yıkıldık. Düşüncelerimiz etkilenenler, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte.” kelime kullanıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu