Yaşam

IShowSpeed’e ne oldu? Ronaldo hayranlığıyla tanınan ünlü yayıncı IShowSpeed’in hastalığı nedir?

Ünlü yayıncı IShowSpeed, küme baş ağrısı nedeniyle gözü şiş ve başı sargılı bir görüntüyü hayranlarıyla paylaştı. “Bende küme baş ağrısı denen bir şey var. Ölümcül bir baş ağrısı hastalığı.” Sözlerinin yer aldığı IShowSpeed ​​hayranlarını korkuttu. Görüntüden sonra IShowSpeed’e ne oldu, sağlığı nasıl? merak ediyordum. Speed’in hastalık kümesi baş ağrısı nedir? Küme baş ağrısı nedir ve neden? Detaylar burada…

ÜNLÜ YAYINCI HASTANEYE GİTTİ

Twitch yayınlarıyla tanınan ve milyonlarca izleyicisi bulunan IShowSpeed, sosyal medya hesabından bir görüntü paylaşarak hastaneye kaldırıldığını duyurdu. Ünlü yayıncı, küme baş ağrısı adı verilen bir hastalığa yakalandığını belirtti. Hastaneye kaldırılan yayıncının paylaştığı görselde; “Bende küme baş ağrısı diye bir şey var. Ölümcül bir baş ağrısı hastalığı. Şu anda uyuyamıyorum, yemek yiyemiyorum, hiçbir şey yapamıyorum.” Sözlerini kullandı.

ISHOWSPEED’İN SON DURUMU

KÜME BAŞ AĞRISI NEDİR?

Küme Baş Ağrısı (CH), başın bir tarafında, tipik olarak gözlerin veya gözlerin çevresinde tekrarlayan şiddetli baş ağrıları ile karakterize nörolojik bir hastalıktır. Etkilenen tarafta sulu gözler, burun tıkanıklığı veya göz çevresinde şişlik eşlik eder. Bu semptomlar tipik olarak 15 dakika ila 3 saat sürer. Saldırılar, genellikle haftalarca veya aylarca ve bazen bir yıldan fazla süren kümeler halinde meydana gelir.

ISHOWSPEED KİMDİR?

ABD’nin Ohio eyaletinde dünyaya gelen IShowSpeed ​​21 Ocak 2005 doğumludur. IShowSpeed’in gerçek adı Darren Watkins’dir. 1.78 boyunda olduğunu söyleyen IShowSpeed ​​61 kilo ve kova burcudur.

RONALDO İLE TANIŞTI VE HAYALİNİ BULDU

Stadyumun çıkışında Cristiano Ronaldo ile karşılaşan IShowSpeed, sevinçten ne yapacağını bilemedi. Portekizli yıldızın forma giyen ünlü yayıncıya “Sakin ol” dediği duyuldu.

MESSI DÖVMESİNİ GİZLEDİ

Görüşme sırasında Speed’in sağ kolundaki bileklikler dikkat çekti. Ünlü yayıncının bir iddiayı kaybettikten sonra bileğine yaptırdığı Lionel Messi dövmesini bilekliklerle kamufle ettiği görüldü.

haberkinik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu