Haber

Kayseri Kocasinan’dan Türkoğlu seferberliği

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kocasinan Belediye Başkanı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sallantılı bölgelerde ve kardeş belediye Türkoğlu’nda yaraların sarılması için temizlik çalışmaları yaparken, enkaz kaldırma çalışmalarının da devam ettiğini, her konuda destek olduklarını ifade etti. bölgedeki ihtiyacı karşılamak için portatif mutfak ve çadır gibi alanlar. Önder Çolakbayrakdar, Düzce Belediyesi ve kardeş belediyesi Türkoğlu’nda çalışmaların sürdüğüne işaret ederek; “Depremin olduğu ilk saatlerden itibaren afet bölgelerinde çalışmalarımız gece gündüz devam ediyor.

Özellikle kardeş belediyemiz Türkoğlu’nda hem temizlik, hem enkaz kaldırma, hem de depremzede kardeşlerimize sıcak yemek ulaştırma konusunda yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Portatif mutfaklar, portatif yatakhaneler, çadırlar, barınaklar ve iş makinaları gibi ihtiyaç duyulan her alanda yanınızdayız. Biz bir araya gelip bütün sorunları çözebilecek bir milletiz. Dayanışma ile bu zor günleri aşmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yaraları en hızlı şekilde iyileştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde bu zor günleri hep birlikte atlatacağız.” sözlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, millet olarak birlik ve beraberlik içinde bu feci günleri geride bırakacaklarını sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu