Haber

Kısaca Bartın’dan

Bartın İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu olağan toplantısı Vali Nurtaç Arslan başkanlığında gerçekleştirildi.

Valilik 15 Temmuz Şehitler Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıda, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün bir önceki toplantıda aldığı kararların uygulama durumu ile denetim kurulu ve İŞKUR’un faaliyetleri değerlendirildi.

Ayrıca toplantıda, kontrol komitesinin Temmuz-Eylül 2023 dönemindeki kontrol faaliyetleri ile çalışanların mesleki eğitimine yönelik kurs teklifi de onaylandı.

Bartın’da asfalt çalışmaları devam ediyor

Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Aladağ İlçesi’nde 4 bin 650 metrekare alanda sıcak asfaltla yol düzenleme çalışmasına başladı.

Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, gazetecilere ihtiyaç duyulan alanlarda çalıştıklarını belirtti.

Üst yapı yenileme çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Fırıncıoğlu, “Kısa sürede Hendekyanı Caddesi, Aladağ Mahallesi 531. Sokak ve Esentepe Mahallesi Esentepe Caddesi’ndeki çalışmalarımızı tamamlayarak bu bölgelerdeki ulaşım sorununu da ortadan kaldırdık. Çalışmaların ardından buradaki çalışmalar devam ediyor. Aladağ İlçesi Kanlı Türbe Caddesi’nde çalışmalara başladık. “Ekiplerimiz 4 bin 650 metrekare alanda çalışmalarına hızla devam ediyor. Hasarlı yolu sıcak asfaltla sorunsuz hale getiriyoruz.” sözlerini kullandı.

baglar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu