Haber

Milli cimnastikçiler Vali Kılıç’ı ziyaret etti

Milli cimnastikçiler Bolu Valisi Erkan Kılıç’ı ziyaret etti.

Ziyaret, Gençlik ve Sporİl Müdürü Emrullah Güler, antrenör Caner Güzeltürk, Trambolin Cimnastik Milli Takımı Bolu TOHM sporcuları Sinan Cankurt, Batuhan Meriç Mamur, Emir Öztürk, Fahreddin Duman ve sporcu aileleri katıldı.

İlgili Makaleler

Bulgaristan’da düzenlenen Trambolin Cimnastik Dünya Yaş Küme Şampiyonası’nda 11-12 yaş kategorisinde altın madalya kazanan Sinan Cankurt, senkronize erkeklerde 13-14 yaş grubunda gümüş madalya kazanan Batuhan Meriç Mamur ve Sinan Cankurt, 15-16 yaş erkek takımında gümüş madalya sahibi oldu. Buyruk Öztürk ve Fahreddin Duman, Vali Kılıç ile bir araya geldi.

Sporcuların elde ettikleri başarıların ve madalya almalarının kendilerini gururlandırdığını belirten Kılıç, “Başarılarınızla ilimizin ve ülkemizin adını tüm dünyaya duyuruyor, bağımsızlığımızın simgesi olan şanlı bayrağımızı dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga dalga Sen bizim gurur ve onur kaynağımızsın.” konuştu.

Bolu’nun her alanda olduğu gibi spor alanında da geliştiğini vurgulayan Kılıç, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. Sporcularımızın daha konforlu ortamlarda spor yapmaları için yeni spor tesislerinin inşasına öncülük eden Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve gençlerimizin spordaki başarılarını artırmak için bugüne kadar olduğu gibi sporun her branşına destek vermeye devam edeceğiz. şu ana kadar.” terimleri kullandı.

Kılıç, konuşmanın ardından sporculara hediyelerini takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu