Ekonomi

Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesi Türkler tarafından tüm dünyaya yayılıyor

Merkezi Aydın’da bulunan Tuğba Kuruyemiş tarafından yaklaşık 8 yıl önce üretilen ve Mirvari Kahvesi adı altında patenti alınan Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesi, Türklerin yeni bir kahve türünün tüm dünyaya yayılmasını sağladı. Aydın’da üretilen Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesinin başta Azerbaycan olmak üzere AB ve Körfez ülkelerinde büyük ilgi gördüğü belirtildi.

“Tarihin derinliklerinden bir lezzet”

8 yıl önce Türk kahvesini klasik dünya mutfağının tüm bileşenleriyle birleştirerek yeni bir kahve türü yarattıklarını belirten Tuğba Kuruyemiş Yönetim Konseyi Lideri Ahmet Tonkul, bu ürünle dünya pazarına yeni bir kahve türü sunduklarını belirtti. isim patenti kendilerine ait olan. Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesi’nin içeriğinde bulunan özel karışım sayesinde tüketicilerin kahve keyfinin yanı sıra sağlıklı gıda da elde ettiğini kaydeden Tonkul, “Mirvari Osmanlı Dibek Kahvesi’nin içeriğinden dolayı menfurt, keçiboynuzu, sakız, saf salep, mahlep ve safran harmanlanmıştır. Türk Kahvesi ile belirli oranlarda.” Müşterilerimizden büyük ilgi görüyor. Bu ürünle birlikte geleneksel kahve çeşitlerinden uzak kalan kitleler bile Mirvari Kahvesini keyifle tüketmeye başladı. Şu anda yurt çapında 100’ü aşkın Tuğba Kuruyemiş mağazasında ve online olarak en çok tercih edilen kahve çeşitlerinden biridir. “Yurtdışında yaşayan bireysel müşterilerimizden çok fazla sipariş alıyoruz,” dedi ve ürünü, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen siparişler nedeniyle uzun süre tazeliği koruyan özel ambalajlarda satışa sunduklarını da sözlerine ekledi.

“Tedavi günleri başladı”

Firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tonkul, Mirvari Coffee olarak haftanın belirli günlerinde Tuğba Kuruyemiş mağazalarında kahve hizmetine devam etmeye başladıklarını belirterek, “Mirvari kahvesiyle ilk kez tanışan müşterilerimiz Hem hizmet geleneğimizin devam etmesinden, hem de ürünümüzün lezzetinden duydukları memnuniyeti dile getiriyorlar.” Ne kadar özel bir indirim başlattıklarını kaydetti. – AYDIN

sandikliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu