Ekonomi

Multinet Up, Mükemmel Çalışan Deneyimi’nde Türkiye’nin en mutlu iş yerleri arasında

Multinet Up, Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen, çalışan refahını ve insan odaklı kurum kültürünü inceleyen araştırma sonucuna nazaran Kusursuz Çalışan Tecrübesi Sertifikası ve Mükafatı almaya hak kazandı.

Şirketten yapılan açıklamaya nazaran, Multinet Up, Happy Place to Work tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Araştırması sonucuna göre Mükemmel Çalışan Deneyimi Sertifikası ve Ödülü’nün sahibi oldu.

Şirketlerin çalışan tecrübesini ve insan odaklı iş yeri kültürünü destekleyen uygulamaların incelendiği araştırmada Multinet Up Wellbeing Index’ten 88, HR Check’den 87 alarak ortalama 88 puan ile Türkiye’nin En Memnun İş Yerleri ortasına girdi.

Çalışanlarına memnun iş yeri kültürü sağlayan şirketlerin muvaffakiyetini ödüllendiren araştırma, çalışan memnunluğunu araştırarak patron markaları güçlendirmeyi hedefliyor. Mutluluğun sürdürülebilir yüksek performansın birinci kuralı olduğunu öne süren Happy Work Place, çalışanların motivasyonunu gösteren muvaffakiyet, gurur ve itimat bileşenlerini ölçümleyen Wellbeing Index göstergesiyle çalışan refahını ortaya koyuyor.

Çalışanlara yönelik yapılan anket ve bağımsız bir bilim şurasının değerlendirmeleri ile yürütülen araştırma sonucunda Multinet Up, Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Araştırması’nda en yüksek derece olan 3 yıldız kazandı.

Multinet Up, geliştirdiği çalışan tecrübesi siyasetleri ve kurduğu memnun iş yeri kültürü sayesinde Türkiye’nin En Mutlu İş Yerleri Araştırması’nda en yüksek skoru aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu