Teknoloji

Netflix, iOS Uygulamasını Yeniden Tasarladı

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sunduğu içeriklerle adından söz ettiren Netflix, dün itibarı ile iOS uygulamasında değerli bir güncelleme yaptı. Platform, bu güncelleme ile arayüzde kullanıcıların güzelliğine gidebilecek. değişiklikleregitmiş.

Daha akıcı bir deneyim sunan uygulamanın yenilenen arayüzü, daha akıcı animasyonlar, yeni efektler, geçişler ve daha fazlası içerir. Yine iPhone kullanıcıları için tasarlanan uygulamada başka neler var hep birlikte görelim.

Netflix’in iOS uygulamasının kullanımı artık çok daha kolay

Artık iPhone kullanan Netflix aboneleri uygulamayı açtığında karşınıza platformda bir dizi ya da filmin tanıtımını yapan büyük bir dizi çıkacak. kartla buluşacak. Bu kart, telefonun ivmeölçerleri kullanılarak eklenen efektlerle de hareket edebiliyor. Özelliğin nasıl çalıştığını UI tasarımcısı Janum Triverdi tarafından paylaşılan yukarıdaki görselden görebilirsiniz. Bu yeniliğin çok beğenileceğini söyleyebiliriz.

Netflix, yeni güncellemeyle artık insanların içerikleri kategoriye göre filtreleyin, profillerin ortasında geçiş yapın ve uygulamada nerede olurlarsa olsunlar arama yapın. Bunu kolaylaştırmak istiyor. Bir filme veya diziye dokunduğunuzda, o içeriğin kartı genişler ve tüm detayları gösterir. Ayrıca ‘Coming Soon’ olarak bildiğimiz sekme değiştirildigörülür.

Ülkemizde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Netflix, maalesef bugün ülkemizde abonelik fiyatlarını yükseltti. Yeni fiyat artışı ile en ucuz üyelik 64 TL ulaşmış. Artışla birlikte oluşan tüm fiyatları merak ediyorsanız aşağıdaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

safranboluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu