Ekonomi

Pegasus’tan ’14 Mayıs’ için ücretsiz iptal ve değişim

Türkiye 14 Mayıs’ta sandık başına gidiyor. Başkan Recep Tayyip Erdoğan18 Haziran’da yapılması gereken Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin 14 Mayıs’a çekilerek yenilenmesine karar verdiklerini açıkladı. oytarihinde kararı imzaladı.

Karar, Erdoğan’ın açıklamasının ardından Resmi Gazete’nin mükerrer sayısında da yayımlandı. Erdoğan, seçimlerin 14 Mayıs’a çekilmesinin üniversite sınav tarihinin hac ve tatil dönemine denk gelmesi gerekçesini gösterdi.

PegasusHavayolları, seçim nedeniyle 14 Mayıs tarihini kapsayacak şekilde seferi olan yolculara ücret iadesi fırsatı verildiğini duyurdu.

Şirket tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimde oy kullanmak üzere seyahat planını değiştirmek isteyen misafirlerimize sunduğumuz ek haklar aşağıda sıralanmıştır.

10 Mart 2023 ve öncesinde satın aldığınız ve 14 Mayıs tarihini kapsayan seyahatleriniz;

Aboneliğinizi ücretsiz olarak iptal edebilir veya

İptal ederek veya kesintisiz geri ödeme alabilirsiniz.

Değişiklik işlem bedelini ödemeden yeni bilet ile mevcut bilet arasındaki fiyat farkını ödeyerek istediğiniz tarih ve parkura geçiş yapabilirsiniz.

Uçuşunuzdan en az 24 saat önce 0850 250 67 02 numaralı ücretsiz davet merkezimizi arayarak bilet işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Gidiş-dönüş olarak satın alınan biletlerde seyahat aralığı 14 Mayıs tarihini kapsamaktadır (Örneğin; gidiş 12 Mayıs, dönüş 18 Mayıs olan biletiniz için geçerlidir)
7 Mayıs 2023 – 21 Mayıs 2023 tarihleri ​​arasında tek yön biletlerde geçerlidir. Tek seferlik bir kuralla ek haklardan yararlanılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu