Yaşam

Saykodelik Müziği Çok Sesli Ritimlerle Birleştiren Cam Kirişler 18 Mayıs’ta Zorlu PSM’de!

Zorlu PSM, PSM Loves2Gather konser serisi ile müzikseverleri dünyanın farklı noktalarından alternatif müzik sahnelerini keşfetmeye götürüyor. İsrail’in sevilen indie-pop grubu Lola Marsh, PSM Loves2Gather konser serisinin açılışını 30 Mart akşamı Güçlü PSM %100 Studio’daki konserleriyle yaptı. 18 Mayıs akşamı ise Melbourne merkezli dörtlü Glass Beams heyecanını sürdürüyor. Müzikal ilhamını Hint mirasından alan ve döngüsel, ritmik ve hipnotik melodilerle psychedelic müzik yaratan 100% Studio’daki PSM Loves2Gather konser serisinden.

 

Zorlu PSM, ‘çok sesli, yenilikçi’ mottosunu tüm sahnelerinde müzikle buluşturmaya devam ediyor. PSM Loves2Gather konser serisi ile müzikseverlerin dünyanın farklı yerlerindeki alternatif müzik sahnesini keşfettiği konser serisi, döngüsel, Hint mirasından ilham alan psychedelic müzik ile ritmik ve hipnotik melodiler.

2021’de çıkan ve bir konut stüdyosunda kaydettikleri ilk EP’leri ‘Mirage’ ile ses getiren Glass Beams, şarkılarında mistik ve sakin bir havanın hakim olduğu, maskeleriyle gizledikleri kimliklerinin ardında, bu yıl, Good Times ve Wide Awake gibi dünyaca ünlü festivallerin sıralamasındaydı. Listedeki isimlerden biri. Khruangbin, King Gizzard & the Lizard Wizard gibi psychedelic indie türünün usta isimleriyle benzerlikleri ile dikkat çeken dörtlü, Gilles Peterson’ın mix’lerinde yer almasının ardından 2022’de NME tarafından “An Essential Emerging Artist” ilan edildi. , The Gaslamp Killer, Trevor Jackson, NTS & Rhythm Section DJ’leri. ‘Taurus’, ‘Kong’, ‘Rattlesnake’ gibi sevilen müzikleri ile merakla beklenen sahne performanslarını bir araya getirecek olan Glass Beams, PSM Loves2Gather kapsamında 18 Mayıs saat 21:30’da %100 Studio’da sahne alıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu