Haber

Spotify’da En Çok Dinlenen Şarkılar

Dünyanın en popüler dijital müzik servisi Spotify, haftanın en çok dinlenen müzikleri listesini güncelledi. Böylece 14 Temmuz – 20 Temmuz tarihleri ​​arasında Türkiye’de ve dünyada en çok bilinen kesimler belli oldu. İşte Spotify’ın en çok dinlenen listesi…

İşte Spotify’da en çok dinlenenler!

Spotify’ın paylaştığı verilere göre Türkiye’de en çok dinlenen müzik Haloday ve Azer Bülbül’ün seslendirdiği “Aman Güzel Yavaş Yürüyüş” oldu. Söz konusu modül 6 milyon 215 bin 767 kez çalındı.

Son dönemde oldukça popüler olan Ali Cabbar, Türkiye’nin en çok dinlenenler listesinde ikinci sırada yer aldı. Emir Can İğrek’i konu alan müzik toplamda 4 milyon 827 bin 719 kez dinlendi. Öte yandan Semicenk ve Doğu Swag’ın seslendirdiği Pişman Değilim üçüncü en çok tanınan parça oldu.

Acı haber geldi: Spotify zam alıyor!

Spotify, Türkiye’nin yanı sıra dünya için de verileri yayınladı. Buna göre dünya çapında en çok dinlenen şarkı Jung Kook ve Latto’nun seslendirdiği Seven (feat. Latto) (Explicit Ver.) oldu. Myke Towers için LALA ikinci sırada yer aldı. Uzun süre lider olan Flowers 13. sıraya geriledi. Listenin geri kalanını aşağıda bulabilirsiniz.

RankTurkey – En Çok DinlenenGlobal – En Çok Dinlenen

1Walk Slowly – Haloday, Azer BülbülSeven (feat. Latto) (Explicit Ver.) – Jung Kook, Latto2Ali Cabbar – Buyruk Can İğrekLALA – Myke Towers3 I Have No Regrets – Semicenk, Doğu Swagvampire – Olivia Rodrigo4Caney – UZIC5HELL GOCAYN SWIFT – Olivia Rodrigo4Caney – UZIC5HELL GOCAL SWIFT – UZIC5HEEL SummerSank Taylor Swift Tığ işi bilmesem de – BLOK3Sprinter – Dave, Central Cee7ARABA – SefoElla Baila Sola – Eslabon Armado, Peso Pluma8Yana Yanan – Semicenk, ReynmenColumbia – Quevedo924/7 – ALIZADE, BEGEfukumean – Gunna10 Geri Dönemedim – SemicenkLang Sağ Oluma PlumaCa scenk – SemicenkLang Oluma Pluma11Cascenk – SemicenkLang Sağ Bebe PlumaCamix100 – Grupo Frontera, Bad Bunny12Manolya – Kurtuluş Kuş, Burak BulutSuper Shy – NewJeans13DEFOL – Lil ZeyFlowers – Miley Cyrus14BAYBAY – BLOK3Daylight – David Kushner15Friday – çakalOlduğu Gibi – Harry Styles16 Sevdim – Semicen kKill Bill – SZA17AFFET3M. – ELLİ ELLİ18Seni Seviyorum – Simge Ben Ne İçin Yapıldım? [“Barbie” Sinema Filminden] – Billie Eilish19KONTAK (feat. Ezhel) – Summer Cem, Geenaro & Ghana Beats, EzhelClassy 101 – Feid, Young Miko20Exactly – Heijan, MutiLike Crazy – Jimin

Peki sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir sanatçı var mıydı? Aşağıdaki Yorumlar bölümünden görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu