Haber

Videoyu izleyenlerin boğazı düğümleniyor! Galatasaray’ın Hatayspor’dan transferi gözyaşlarını tutamadı

galatasaray Gece yarısı meydana gelen deprem nedeniyle Büyük Lig’den çekilen Hatayspor, sol bek Sam Adekugbe’yi kadrosuna kattığını açıkladı. Kulübün sosyal medya hesabından yayınlanan transfer videosunda Kanadalı futbolcu zar zor konuşabildi.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI

Sarı-kırmızılılar, Sam Adekugbe’nin transferi ile ilgili sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulundu. Kanadalı futbolcunun açıklamalarının yer aldığı videoda, 28 yaşındaki sol bekin görüntünün bazı yerlerinde oldukça duygulandığı ve sarsıntıyı anlatırken konuşamadığı görüldü.

Sam Adekugbe’nin açıklamaları şöyle:

“BANA BU İMKANI VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM”

Herkese merhaba. Burada olmaktan mutluyum. Bana bu fırsatı verdikleri için Hatayspor ve Galatasaray’a minnettarım. Ama tabi ki geçen haftadan beri yaşananların farkındayız. Bu felaketten çok sayıda insanın hayatı etkilendi. Tanıdığım birçok insan, hepimiz biliyoruz… Ve böyle zamanlarda insanların desteğimize ihtiyacı olduğunun farkında olmak çok değerli.

“BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

Ülkenin nasıl bir hale geldiğini görmek mükemmel. Farklı kadrolardan oyuncular tutunmak için bir merkeze gelmeye devam ediyor. Ülkedeki dayanışmayı gösterdiğini düşünüyorum. İnsanların her konuda desteğimize ihtiyacı olduğunu anlamak bizim için paha biçilmez. Para konusunda yardımcı olabiliriz, bağış yaparak yardımcı olabiliriz, her şekilde yardımcı olabiliriz. Önemli olan yardımlaşmamız ve bir araya gelmemiz. Çünkü biliyoruz ki biz birlikteyken daha güçlüyüz. Bu noktada ekip ya da çaba değil, birlikte olmak değerlidir.

“LÜTFEN ELİNİZDEN GELDİĞİ KADAR YARDIMCI OLMAYA DEVAM EDİN”

Bana Galatasaray’a transfer olma fırsatı vermeleri Hatayspor’un insanların yine de tatmin olabileceğine olan inancını gösteriyor diye düşünüyorum. Daha önce de söylediğim gibi tanıdığımız ya da tanımadığımız birçok insanın hayatı etkilendi ama günün sonunda hepimiz insanız ve birbirimize ihtiyacımız var. Hatayspor’a tekrar teşekkürler. Galatasaray’a teşekkürler. Ama lütfen elinizden geldiğince yardım etmeye devam edin. Benim için amaç Galatasaray’da şampiyonluk kazanmak ve Hatay’a destek olmak. Teşekkür ederim ve burada olduğum için çok mutluyum.

gulnar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu