Haber

Yeni Emekliliğini Açıklayan Cem Yılmaz’dan İlk ‘Emekli’ Paylaşımı!

BAĞKUR’dan emekli olduğunu açıklayan Cem Yılmaz, ilk ’emekli’ paylaşımını yaptı. Cem Yılmaz, emekli bir amca profiline girmeye hazır olduğunu ilk emekli bireysel paylaşımı için yaptığı paylaşımla herkese gösterdi! ?

Her birimizi en az bir kez krize girecek kadar güldürdüğüne şüphe yok ünlü komedyen Cem Yılmaz, geçtiğimiz saatlerde Instagram hesabından BAĞKUR’dan emekli olduğunu duyurdu.

Hatta emekli maaşının 12 bin 680 TL olduğunu söylemiş ve bunu “Teşekkürler hayat… Çok çok mutluyum. Ciddi ciddi görüşmek isteyen emeklilerle görüşürüm” notuyla paylaştı ?

Ama Cem Yılmaz yerinde duramadı ? Emekli olduğunu Instagram’dan açıklayan ünlü komedyen, bu kez Twitter hesabından güldürdü…

Kalpler ve güllerle süslediği tweet’ini “Bundan sonra kafam rahat… Allah herkese nasip etsin” notuyla paylaştı.

Hazır olun asıl bomba ilk ’emekli’ paylaşımı için yaptığı seçimde ??

Geceleri iyi güldük! Bekleyin, sizin olan size gelecek çocuklar! ?

Daha da komik olanı, Cem Yılmaz’ın emekli bir adamın profiline girmeyi dört gözle beklediği ve ilk ’emekli’ paylaşımının ardından ikincisinin de gecikmemiş olması. Gülümseme ve dua eden eller emojilerine dikkatinizi çekmek isteriz! ? Hatasız anlatın Cem Yılmaz emekli amca olma yolunda emin adımlarla ilerlemiyor mu sizce de?

haber-yayladagi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beykoz eşya depolama
Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu