Haber

BAKAN VARANK GENÇLERLE BASKETBOL OYNADI

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, dün akşam Bursa seçim bölgesinde gençlerle basketbol maçı yaptı. Bakan Varank, basketbol oynadığı gençlerle maçın ardından seyircilere baklava ikram etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 28 Mayıs’ta yapılacak cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçim çalışmalarını sürdürdüğü Bursa’da dün akşam basketbol oynamak için Nilüfer ilçesindeki bir basketbol sahasına giderek, birinciye oy verecek gençlerle bir araya geldi. zaman. Varank burada 3’e 1 basketbol maçları oynadı. Vatandaşların ilgiyle izlediği maçın ardından gençlerle ortada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Bakan Varank, “İlk kez oy kullanan genç arkadaşlarımızla basketbol oynadık, böylece onların da gönlünde taht kurduk.” oylar doğru olurdu, sepetleri doğru olduğu gibi.Gençler çok başarılı ve güçlüler.Ancak güçlerini diri tutmaları gerektiğini söyleyerek gençlere ve seyircilere baklava ikram etti.

Maçın ardından parktaki grafiti köşesine giderek sprey boyayla Türk Bayrağını çizen Varank, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın baş harflerini yazarak alkış aldı. Varank’a AK Parti Bursa Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Temiztürk de eşlik etti. Daha sonra kokoreç tezgahının başına geçen Bakan Varank, vatandaşlara ve maçı izleyen gençlere kokoreç ikram etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu