Haber

Bu Sadece Filmlerde Olur: Alevli Tüp Yola Atıldı, Tavanı Deldi, Şoförü Hastaneye Kaldırdı

İstanbul’un Bahçelievler semtinde alev aldıktan sonra balkondan atılan tüp, o sırada seyir halindeki otomobilin tavanının camını kırarak Mehmet İşler’in kafasına düştü.

Hastaneye kaldırılan İşler’in başına 19 dikiş atıldı. Jobs ayrıca tüpü ateş topu gibi yola atan kişiyi bulmak için şikayette bulundu.

İşte detaylar ⬇️

İstanbul’un Bahçelievler semtinde tarihin en garip metro kazası meydana geldi. 24 yaşındaki Mehmet İşler, arkadaşıyla evine gitmek için Fatih Caddesi üzerinde seyir halindeyken alev alan bir apartmanın balkonundan aşağı savruldu.

Yanan tüp, Mehmet İşler’in arabasının cam tavanına düştü. Camın kırılmasıyla yanan tüp, sürücü Mehmet İşler’in kafasına isabet etti.

O sırada otomobilde bulunan İşler’in arkadaşı, patlama korkusuyla yanan tüpü araçtan çıkarıp yol kenarına fırlatarak söndürdü.

Başından yaralanan Jobs, arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Hastanede Mehmet İşler’in başına 19 dikiş atıldı.

İşler hastanede bir gün kaldıktan sonra taburcu edildi.

Talihsiz sürücü, yanan tüpü atan zanlı veya zanlıları bulmak için karakola giderek şikayetçi oldu.

İşler’in otomobilinde hasar meydana geldi.

Tarihin en garip kazalarından birinin kurbanı olan Jobs, yaşadıklarını şöyle anlattı ⬇️

Piknik tüpünün kafama çarpması sonucu geçici bir hafıza kaybı yaşadım. Aslında yanıyordu ve onu çıkardığımızda alevin kendisi de kamera kayıtlarında mevcut. Normalde arabada kalsaydı, patlasaydı zaten hiçbirimizin arabada modülü olmayacaktı.

Aslında arabadan indim ve bir süre kendime gelemedim. Arkamdaki arabada bir arkadaşım daha vardı. Arabasıyla direk hastaneye gittik. Tedavi sürecinin ardından güvenlik birimleri fiilen hastaneye geldi. şikayetçiyim Sağ tarafımda bir uyuşmazlık var. Kafamda doku kaybı var.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu