Haber

Sporfest etkinliği İzmir’de düzenlendi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 7 Mayıs Pazar günü koşulacak İzmir Maratonu öncesi Kültürpark’ta ikincisini düzenlediği ‘Sporfest İzmir’ vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Festival havasında geçen iki günün sonunda Sporfest, konserler ve müzik etkinlikleriyle son buldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 7 Mayıs Pazar günü dördüncüsü düzenlenecek İzmir Maratonu öncesi Sporfest İzmir, Kültürpark’ta düzenlendi. Sporfest İzmir’in ikinci ve son gününe; İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Tugay, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Hakan Orhunbilge, İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ersan Odaman, Türkiye Voleybol Lideri Mehmet Akif Üstündağ, CHP Spor Şurası Başkan Yardımcısı Demirhan Şerefhan, İzmir Büyükşehir Belediyesi bürokratlar, sporcular ve vatandaşlar katıldı.

Odak Band konseri ve DJ Ege Güner’in performansıyla sona eren Sporfest İzmir ile Kültürpark, festival havasına büründü. İzmir kulüplerinin yer aldığı U12 Mini Turnuvası heyecana sahne olurken, Voleybol Federasyonu tarafından kurulan üç küçük voleybol sahasında da turnuvalar düzenlendi.

Sporfest İzmir etkinlikleri kapsamında, kano, okçuluk, dağcılık, hentbol, ​​badminton, izcilik, halk oyunları, satranç, eskrim, çağdaş dans, küçük voleybol ve bisiklet gibi branşlarla ilgili deneyim alanlarına İzmirliler ilgi gösterdi. Sporfest İzmir’de zumba, yoga, nefes ve meditasyon, fit dans, bodyfit aktiviteleri, söyleşiler ve konserler gerçekleştirildi.

haberbahsili.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yaşamkent Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu